HİPOPOTAMYA, OYUN DÜNYASINDA FARKLI BİR ÜTOPYA!

HAFTANIN ÜCRETSİZ EPİC GAMES OYUNLARI

HAFTANIN ÜCRETSİZ EPİC GAMES OYUNLARI

EPİC GAMES'TEN HAFTANIN 2 ÜCRETSİZ OYUNU


Epic Games "haftalık" olarak ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor.

"12-19 Ekim" tarihleri arasında ücretsiz olarak sunulan bu haftanın Epic Games oyunları.
• BLAZING SAILS

Blazing Sails, birinci şahıs nişancı ve deniz savaşı odaklı çok oyunculu bir video oyunudur. Oyuncular gemiyle denizlerde seyahat eder, diğer oyuncularla çatışır ve hayatta kalmak için mücadele ederler. Oyunda ayrıca gemiye yapılan özelleştirmeler, silahlar ve ekipmanlar gibi öğeler de bulunmaktadır.

Oyunda temel amaç, diğer oyuncuları yenmek ve son hayatta kalan ekip olmaktır. Bu esnada, oyuncular kaynakları toplar, stratejik konumlar alır ve taktiklerini kullanarak avantaj sağlamaya çalışırlar.

Blazing Sails, deniz savaşlarına odaklanmasıyla dikkat çeker ve oyunculara eşsiz bir deneyim sunar. Oyunun hangi platformlarda mevcut olduğunu ve oynanabilirliği ile ilgili en güncel bilgileri kontrol etmek için oyunun resmi web sitesi veya diğer oyun platformlarına başvurabilirsiniz.

 • Q.U.B.E. ULTIMATE BUNDLE

Q.U.B.E: Director's Cut: İlk olarak 2011 yılında yayımlanan bu oyun, birinci şahıs bulmaca oyunudur. Oyuncular, bir tür büyük yapı içinde bulunan odalarda çeşitli renkli bloklarla çözülmesi gereken bulmacaları çözmeye çalışır.

Q.U.B.E. 2: Bu ise ilk oyunun devamı niteliğindedir ve 2018 yılında yayımlanmıştır. Oyuncular, bu sefer değişik ortamlarda bulunan bulmacaları çözmek için yine renkli blokları kullanırlar. Oyunun hikayesi, ilk oyunun hikayesinin devamı niteliğindedir.

Bu iki oyunun bir araya getirildiği Q.U.B.E. ULTIMATE BUNDLE, bu oyunları sevenler için avantajlı bir paket sunar. Oyunlar, zeka ve mantık becerilerini kullanmayı seven oyuncular için ilgi çekici olabilir.

 

Benzer Yazılar

E-pin Nedir? HipopoTamya.com'dan Güvenle Satın Alın!

E-pin Nedir? HipopoTamya.com'dan Gü...

Devamını Oku
Yakında Discord'da Arkadaşlarınızdan Gelen Reklamları Görmeye Başlayacaksınız

Yakında Discord'da Arkadaşlarınızda...

Devamını Oku
Ücretsiz Cyberpunk 2077!

Ücretsiz Cyberpunk 2077!

Devamını Oku
Battlefield 2042 Tüm Platformlarda Ücretsiz Oldu!

Battlefield 2042 Tüm Platformlarda ...

Devamını Oku
Beynine çip takılan kişinin düşünceleri okundu!

Beynine çip takılan kişinin düşünce...

Devamını Oku
Şifrenizi mi unuttunuz?

Kişisel verileriniz, Hipopotamya'daki deneyiminizi geliştirmek, hesabınıza erişimi yönetmek ve aşağıda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Bayi olmak istiyor musunuz?

Sosyal medya hesabınızla giriş yapın